Nowy serwis Miejskiej Pracowni Urbanistycznej w Łodzi

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy serwis Miejskiej Pracowni Urbanistycznej w Łodzi.

NOWY SERWIS MPU W ŁODZI

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że powstał nowy Serwis Internetowy Miejskiej Pracowni Urbanistycznej w Łodzi, który stanowi część portalu miejskiego Urzędu Miasta Łodzi. Tym samym chcielibyśmy zapoznać Państwa z nową strukturą naszego Serwisu.

Na stronie głównej znajdują się trzy bloki tematyczne „O Nas”, „Opracowania” oraz „Komunikaty”, w których usystematyzowana została cała treść dostępna na portalu.

  • Zakładka „O Nas” zawiera informacje formalno-prawne związane z funkcjonowaniem MPU w Łodzi oraz z korzystaniem z Serwisu Internetowego.
  • Zasadnicza część portalu mieści się w sekcji „Opracowania”. Znajdą tam Państwo wszystkie dokumenty planistyczne wraz ze szczegółowymi danymi na temat ich aktualnego statusu prawnego lub etapu sporządzania:
          -  Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego
          -  Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • W zakładce „Opracowania” zapoznać się można również z miejskim program odnowy dzielnicy Stare Polesie – „Zielone Polesie” oraz z cyfrowymi technologiami stosowanymi i rozwijanymi przez MPU w Łodzi na potrzeby procesu planowania przestrzennego.
  • Trzeci blok tematyczny - „Komunikaty”, stanowi zbiór aktualności związanych z wydarzeniami, zamówieniami publicznymi oraz ofertami pracy i praktyk w Miejskiej Pracowni Urbanistycznej.


Zachęcamy do zapoznania się z filmikiem informacyjnym, który ułatwi poruszanie po serwisie:

Jednocześnie pragniemy poinformować, że Serwis przez najbliższe tygodnie będzie rozbudowywany i poprawiany. Będziemy również dodawać do niego nową funkcjonalność, dlatego też zachęcamy Państwa do ciągłego odwiedzania Serwisu jednocześnie licząc na wyrozumiałość.

Serdecznie prosimy o zgłaszanie wszelkich uwag, które pomogą nam ulepszyć nowy Serwis MPU oraz dostosować jego działanie do Państwa potrzeb i oczekiwań.

 

 

 


Metryka strony i historia zmian
Kontakt
RODO